زیپ میپ | دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد تحقیق پروژه و مقاله

راهنمای دانلود از سایت زیپ میپ

نکات قبل از دانلود
هموطن عزیز برای خرید محصول و دانلود آن بر روی دکمه خرید که در پایین صفحه معرفی محصول درج شده است کلیـــک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید . پس از ورود به صفحه خرید و تکنیل اطلاعات به بانک وصل شده و با اتمام فرآیند خرید و پرداخت آنلاین ، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت . لینک دانلود محصول تا مدت مشخصی معتبر می باشد و پس از 72 ساعت منقضی خواهد شد. البته یک لینک دیگر به ایمیل شما ارسال خواهد شد ، لذا در وارد کردن ایمیل خود دقت کافی را داشته باشید. کلیه لینک های دانلود سالم بوده و توسط مدیریت بررسی می گردند . در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با پشتیبانی سایت زیپ میپ آی آر تماس بگیرید.

خرید پایان نامه پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع افسردگی

در این مطلب  پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع افسردگی را برای شما عزیزان قرار داده ایم  امیدواریم بتوانید از این پایان نامه در پروژه های تحقیقاتی خود بهترین استفاده را ببرید.

این پایان نامه  در 77 صفحه، و در فایل ورد با قابلیت ویرایش و در  پنج فصل برای شما عزیزان  آماده شده.

در زیر چکیده ای این پایان نامه را برای شما عزیزان انتشار داده ایم تا بتوانید انتخابی دقیق و مناسب داشته باشید.

همانطور كه مي دانيم افسردگي و مانيا يكي از اختلالت خلقي شايع مي باشند كه بيشتر اختلالات عاطفي ناميده مي شوند . اختلالات خلقي گروهي از بيماريهاي روانپزشكي مي باشند كه به شكل خلق پايين و تصورات ذهني ناهنجار بروز مي نمايند .

نماي باليني افسردگي مي تواند بصورت خلق افسرده ، احساس نااميدي ، احساس غم ، بي ارزشي ، آشفتگي خواب و اشتها و يا فقدان انرژي و ميل جنسي بروز كند . اين اختلالات مي توانند منجر به مشكلاتي در عملكرد شغلي ـ تحصيلي ـ اجتماعي و روابط بين فردي گردند .

بدين منظور و جهت شناخت بيشتر وضعيت و شيوع افسردگي تحقيقي را بر روي دانشجويان پسر بومي و غير بومي دانشگاه تربيت معلم تهران واحد حصارك كرج انجام داديم . مطالعه با استفاده از تست بك (BDI) بر روي 280 نفر از دانشجويان پسر انجام گرديده است .

روش تحقيقي كه از آن استفاده شد ، روش تحقيق يا علّي ـ مقايسه اي با روش آماري مقايسة بين ميانگين دردو گروه مستقل و بااستفاده از فرمول t   بوده است .

روش نمونه گيري نيز بطور تصادفي ساده و با مراجعه به جدول اعداد تصادفي و به تعداد 140 نفر از هر گروه بوده است . روش جمع آوري اطلاعات نيز با بهره گيري از تست افسردگي بك صورت گرفته است . با قرار دادن نمرات خام درفرمولt    وبا سطح اطمينان 90% و در سطح  به علت كوچك تر بودن عدد بدست آمده از عدد جدول فرض تحقيق معني دار نيامد و مي توان گفت كه « تفاوت معني داري بين ميانگين شيوع افسردگي در دو گروه دانشجويان بومي و غير بومي وجود ندارد .»

پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع افسردگی

فهرست مطالب پایان نامه پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع افسردگی به شرح زیر است

عنوان

تشكر و قدرداني :

چكيده :

فصل اول : مقدمه

1ـ1ـ بيان مسئله

1ـ2ـ اهميت مسئله

1ـ3ـ اهداف تحقيق

بيان فرضيه

1ـ4ـ فرضيه تحقيق

1ـ5ـ اصطلاحات مهم و تعاريف عملياتي متغيرها

1ـ افسردگي

2ـ شيوع

3ـ دانشجوي بومي و غير بومي

فصل دوم : مرور بر ادبيات تحقيق

2ـ1ـ افسردگي

2ـ2ـ نشانه هاي افسردگي

2ـ3ـ طبقه بندي

2ـ4ـ نظريه هاي افسردگي

2ـ5ـ درمان اختلالات خلقي

2ـ6ـ تحقيقات انجام شده درمورد افسردگي دانشجويان

فصل سوم: طرح تحقيق

3ـ1ـ توصيف روش تحقيق

3-2ـ جامعه تحقيق

3-3- روش نمونه گيري

3ـ4ـ متغيرها و كنترلهايي كه اعمال شده است

3ـ5ـ روش جمع آوري داده ها

3ـ6ـ ابزار اندازه گيري

3ـ7ـ روش آماري

فصل پنجم : خلاصه و نتيجه گيري

5ـ1ـ توصيف روش هاي مورد استفاده در تحقيق

5ـ2ـ نتيجه گيري

5ـ3ـ توجيه و تفسير نتايج

5ـ4ـ توصيه براي پژوهشهاي بعدي

5ـ5ـ محدوديتها

منابع فارسي

منابع انگليسي

پيوستها

سایت زیپ میپ بزرگترین و جامع ترین پایگاه دانلود می باشد که در زمینه دانلودپایان نامه، دانلود پروژه ,دانلود  مقاله و دانلود تحقیق  در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی فعالیت میکند. در این مطلب  پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع افسردگی برای شما ارائه داده ایم . شما میتوانید این پایان نامه را از لینک زیر  فایل را دانلود نمایید.

این فایل با پسوند DOC در اختیار شما قرار داده شده و دارای 77 صفحه و پنج فصل  میباشد برای دیدن بانک دانلود پایان نامه مرتبط بر روی دسته بندی دانلود پایان نامه کلیک کنید.

این مقاله با فرمت ورد Word |  در 77صفحه قابل ویرایش میباشد.

قیمت : 4900 تومان (پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است)

49,000 ریال – دانلود فایل

ارسال نظرات :

نام
اطلاعات پایین توضیحات مطلب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیپ میپ | دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد تحقیق پروژه و مقاله بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .