زیپ میپ | دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد تحقیق پروژه و مقاله

راهنمای دانلود از سایت زیپ میپ

نکات قبل از دانلود
هموطن عزیز برای خرید محصول و دانلود آن بر روی دکمه خرید که در پایین صفحه معرفی محصول درج شده است کلیـــک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید . پس از ورود به صفحه خرید و تکنیل اطلاعات به بانک وصل شده و با اتمام فرآیند خرید و پرداخت آنلاین ، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت . لینک دانلود محصول تا مدت مشخصی معتبر می باشد و پس از 72 ساعت منقضی خواهد شد. البته یک لینک دیگر به ایمیل شما ارسال خواهد شد ، لذا در وارد کردن ایمیل خود دقت کافی را داشته باشید. کلیه لینک های دانلود سالم بوده و توسط مدیریت بررسی می گردند . در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با پشتیبانی سایت زیپ میپ آی آر تماس بگیرید.

دانلود پایان نامه بررسي اثار كنترل دور موتورهاي بزرگ نيروگاهي

قسمت های مختلف پایان نامه بررسي اثار كنترل دور موتورهاي بزرگ نيروگاهي به شرح زیر است این پایان نامه در پنج فصل و به صورت فایل ورد تهیه شده است.

ما در این مطلب سعی کرده ایم قسمت هایی از هر فصل را برای شما  انتشار داده تا شما بتوانید به سادگی پایان نامه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

فصل اول : روشهای کنترل سرعت و گشتاور موتورهای القایی

                  (1-1) روشهای کنترل سرعت و گشتاور موتورهای القایی سه فاز :

                  سرعت و گشتاور موتورهای القایی به یکی از روشهای زیر قابل تغییر است :

                  کنترل ولتاژاستاتور

                  کنترل ولتاژ رتور

                  کنترل فرکانس

                  کنترل ولتاژ استاتور و فرکانس

                  کنترل جریان استاتور

                  کنترل ولتاژ ، جریان و فرکانس

                  و...

فصل دوم  : روشهای PWM  در کنترل دور موتور آسنکرون

                  (1-2)روش های PWM در کنترل دور موتور آسنکرون :

                  هدف روش PWM ( pulse width modulation مدولاسیون عرض پالس ) تغییر نسبت دامنه هارمونی اصلی ولتاژ AC خروجی اینورتر به ولتاژ DC ورودی است ،                   اگر ولتاژ سیستم توسط اینورتر ایجاد شود ، دونکته اساسی باید مورد توجه قرار گیرد .

                  هارمونیهای زوج وجود نداشته باشند .

                  سیستم سه فاز باید متعادل باشد .

                  و....

فصل سوم : مشخصات کلی و بلوک دیاگرام سیستم

                  (1-3) مشخصات کلی سیستم :

                  در این بخش به بررسی مشخصات دستگاه کنترلر دور موتور سه فاز ، که در واقع یک اینورتور ولتاژ متغیر و فرکانس متغیر قابل برنامه ریزی می باشد ، می پردازیم . کنترل سرعت در هر دو جهت و تا دو برابر سرعت نامی انجام می گیرد . بعنوان مثال می توان دستگاه را طبق منحنی شکل (1-3) برنامه ریزی نمود .

                  و...

فصل چهارم: نحوه کنترل

                  - بخش کنترل این پروژه از یک سیستم میکروپروسسوری که بر پایه میکرپروسسورZ80

طراحی شده است ، تشکیل شده است و مطابق شکل (1-3) از طریق بردهای واسط به بخش قدرت و توسط کی برد و صفحه نمایش با استفاده کننده در ارتباطاست . سیستم کنترل بصورت یک سیستم مدار بسته (closed loop control ) عمل می نماید و فیدبک آن از طریق دور سنجی که به موتور متصل است ، تامین می شود .

                  و...

فصل پنجم : نرم افزار سیستم

                  (1-5) نرم افزار سیستم :

                  نرم افزار سیستم شامل یک برنامه به زبان اسمبلی Z80 می باشد که از روتین های متعددی تشکیل شده است . که لیست کامل آن  در ضمیمه آمده است . در ادامه عملکرد روتین های مختلف برنامه بررسی می شود .

                  در ابتدای برنامه تعدادی متغیر و Flag تعریف شده است ، تا به برنامه خاصیت پارامتری داده و بدین ترتیب برای تغییرات آتی در سخت افزار یا نرم افزار سیستم لازم نباشد که کل برنامه تغییر یابد . این متغیرها شامل آدرسهای I/O ، متغیر های مورد استفاده در قسمتهای مختلف برنامه ، کلمات کنترلی که به دفعات در برنامه استفاده شده اند ، Flag ها ، در آدرس جداول و متغیرهای اشاره گر به آنها هستند .

سایت زیپ میپ بزرگترین و جامع ترین پایگاه دانلود می باشد که در زمینه دانلودپایان نامه، دانلود پروژه ,دانلود  مقاله و دانلود تحقیق  در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی فعالیت میکند.در این مطلب به بررسی  پایان نامه بررسي اثار كنترل دور موتورهاي بزرگ نيروگاهي پرداخته ایم  و شما میتوانید این پایان نامه را از لینک زیر دانلود نمایید.این فایل با پسوند DOC در اختیار شما قرار داده شده65 صفحه میباشد برای دیدن بانک دانلود پایان نامه مرتبط بر روی دسته بندی دانلود پایان نامه کلیک کنید.

این مقاله با فرمت ورد Word | صفحه 65 قابل ویرایش میباشد.

قیمت : 4900 تومان (پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است)

49,000 ریال – دانلود فایل

حجم فایل نوع فایل قیمت
8.76 مگابایت DOC 4900 تومان

ارسال نظرات :

نام
اطلاعات پایین توضیحات مطلب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیپ میپ | دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد تحقیق پروژه و مقاله بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .