زیپ میپ | دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد تحقیق پروژه و مقاله

راهنمای دانلود از سایت زیپ میپ

نکات قبل از دانلود
هموطن عزیز برای خرید محصول و دانلود آن بر روی دکمه خرید که در پایین صفحه معرفی محصول درج شده است کلیـــک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید . پس از ورود به صفحه خرید و تکنیل اطلاعات به بانک وصل شده و با اتمام فرآیند خرید و پرداخت آنلاین ، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت . لینک دانلود محصول تا مدت مشخصی معتبر می باشد و پس از 72 ساعت منقضی خواهد شد. البته یک لینک دیگر به ایمیل شما ارسال خواهد شد ، لذا در وارد کردن ایمیل خود دقت کافی را داشته باشید. کلیه لینک های دانلود سالم بوده و توسط مدیریت بررسی می گردند . در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با پشتیبانی سایت زیپ میپ آی آر تماس بگیرید.

اتوماسيون سيستم آشپزخانه مرکزی

اتوماسيون سيستم آشپزخانه مرکزی + اصل برنامه پایان نامه ای است که شما می توانید با دانلود آن علاوه بر استفاده از کدهای آن در پروژه های مشابه می توانید از آن به عنوان ی پرژه کامل و جامع استفاده کنید. در سایت زیپ میپ که ارزترین پروژه ها و مقالات را دارد شما می توانید لینک دانلود مقاله و دانلود پایان نامه ها دز زمینه رشته های متفاوت را مشاهده کنید.

پروژه زیر که به زبان ویژوال بیسیک و پایگاه داده اکسس طراحی شده است تمامی موارد مرتبط با یک اتوماسیون آشپزخانه وجود دارد.

با توجه اينکه سوددهی بيشتر وصرفه جويی در زمان نکته اصلی ومهم در تجارت مي باشد يکی از  راهکارهای مهم و موثر در  تحقق اين امر ، استفاده از تکنولوژی های کامپيوتری می باشد که شکل پيشرفته آنرا در تجارت الکترونيک وتجارت اينترنتی مشاهده می کنيم اين پروژه در راستای تحقق اين خواسته در يک آشپزخانه مرکزی می باشد.

اين سيستم ، کاربردی بوده ومی توان از آن در آشپزخانه های مرکزی استفاده کرد و باعث صرفه جويی در زمان ، نيروی کار، و  هزينه ها می شود. از نتايج  ديگر اين سيستم امنيت اطلاعات بوده وهمچنين مديريت وبرنامه ريزی را برای مديران ، با ارئه اطلاعات مفيد ، اعم از گزارشات مختلف ،و جستجوها  وغيره…. ممکن می سازد.

در زیر شما یکی ازصفحات پروژه را می بینید.

اتوماسيون سيستم آشپزخانه مرکزی

همچنین این فایل حاوی مستندات پروژه در قالب وورد می باشد که در ارائه و فهم پروژه به شما کمک خواهد کرد.

این پروژه توسط دانشجویان دانشگاه آزد برای اخذ درجه کاردانی نوشته شده است که مستندات آن شامل موارد زیر است:

 

مقدمه

فصل اول: تعریف و امکان سنجی

فصل دوم: تجزیه و تحلیل سیستم

فصل سوم بخش اول: پیاده سازی سیستم

فصل سوم بخش دوم:تشريح و طراحي منو ها

فصل چهارم: راهنمای کار با سیستم

50,000 ریال – دانلود

حجم فایل نوع فایل قیمت
10 مگابایت Rar,Doc 5000 تومان

کلمات کلیدی

ارسال نظرات :

نام
اطلاعات پایین توضیحات مطلب

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیپ میپ | دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد تحقیق پروژه و مقاله بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .